Věrnostní program

Chceš získat trvalé slevy na Wayfarer.cz?

Registruj se a začni využívat výhod věrnostního programu. Všechny nákupy na našem e-shopu evidujeme a sčítáme. Stačí, aby součet všech Tvých objednávek dosáhl hodnoty 2000,- Kč a od příště již nakupuješ s trvalou slevou. Věrné zákazníky dělíme do tří skupin.

 

BRONZOVÝ ZÁKAZNÍK

Účet bronzového zákazníka aktivujeme po celkovém nákupu v hodnotě 2000,- Kč a při dalších nákupech trvale užívá 5% slevu na všechny produkty.

 

STŘÍBRNÝ ZÁKAZNÍK

Účet stříbrného zákazníka aktivujeme po celkovém nákupu v hodnotě 5000,- Kč a při dalších nákupech trvale užívá 7% slevu na všechny produkty.

 

ZLATÝ ZÁKAZNÍK

Účet zlatého zákazníka aktivujeme po celkovém nákupu v hodnotě 10 000,- Kč a při dalších nákupech trvale užívá 10% slevu na všechny produkty.

 

PRAVIDLA VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

1. Program je určen pouze pro registrované koncové zákazníky. Registraci koncového zákazníka lze provést při nákupu v našem e-shopu před dokončením objednávky.

2. Pokud chcete využívat výhod věrnostního programu, musíte provádět veškeré objednávky po přihlášení.

3. Aktuální součet všech realizovaných objednávek zjistíte po příhlášení v sekci "Moje objednávky"

4. O aktivaci účtu bronzového, stříbrného nebo zlatého zákazníka Vás budeme informovat e-mailem a po přihlášení do e-shopu se Vám automaticky zobrazí výhodnější ceny.

5. Vyhrazujeme si právo na jakoukoli změnu pravidel a odměn věrnostního programu.

Registrací získáváš nejen dokonalý přehled o svých objednávkách a informace o chystaných akcích a slevách, ale také možnost nakupovat za velmi výhodné ceny.

Věrnost se vyplácí!