Dorazilo mi oblečení, které mi velikostně nesedí, co teď?

I to se občas stává a není potřeba propadat panice. Zboží je možno  do 14 dnů nepoužité a nepoškozené vrátit a my Vám jej vyměníme za jinou velikost. Při výměně objednáváme sami dopravu přímo k zákazníkovi a navíc jí i hradíme. 

 

Jak výměna proběhne?

Pokud vám objednané zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete jej během 14 dnů po obdržení vyměnit. Do balíčku nebo obálky zboží zabalte spolu s vyplněným formulářem a napište na něj text "Výměnná zásilka". Následně kontaktujte naše reklamační oddělení na emailové adrese reklamace@wayfarer.cz s žádostí o výměnu.

Vzor emailu:

Dobrý den,

chtěl bych požádat o výměnu objednávky s číslem 123456 (číslo Vaší objednávky). Jedná se o pánskou mikinu Paco modré barvy ve velikosti M. Z důvodu nevhodně zvolené velikosti bych jej potřeboval vyměnit za Paco modré barvy ve velikosti L.

Děkuji. Jan Novák, tel. 111 222 333

Jakmile Vám potvrdíme termín odeslání nového zboží, kurýr Vám jej přiveze a balíčky si pouze vyměníte. Zpětné zaslání zboží je možné pouze v původním stavu bez známek užívání. Výměnná zásilka musí obsahovat vyplněný reklamační formulář.

Při výměně zásilky zdarma využíváme služby kurýrní společnosti GLS, kterou odesíláme v nejbližším možném termínu od přijetí Vašeho požadavku.

Máte nejasnosti nebo upřednostňujete telefonický kontakt? Jsme Vám k dispozici na telefonním čísle
00420 228 885 555 a rádi poradíme.

 

Podmínky výměny zdarma

Zboží musí být vráceno kompletní a nesmí jevit známky opotřebení, používání či praní.  Služba je výhradně určena pro výměnu velikosti a pro zákazníky, jimž dorazilo zboží poškozené nebo jakkoli se odlišující od zboží objednaného. 

 

Jak postupovat, když chci zboží pouze vrátit?

Nesplnilo zboží Vaše očekávání? V takovém případě nám jej můžete do 14 dnů ode dne doručení vrátit bez udání důvodu. Stačí, když jej v nepoškozeném stavu zašlete zpět spolu s tímto vyplněným formulářem a budou Vám vráceny peníze. Přepravu nevyhovujícího zboží platíme my.

JAK VRÁTIT ZBOŽÍ ZDARMA:

  1. Objednejte kurýra společnosti GLS zde. Ten si pro zásilku přijede na Vámi zvolenou adresu.
  2. K pečlivě zabalenému a nepoškozenému zboží přiložte vyplněný formulář.
  3. Po přijetí balíčku na reklamačním oddělení vrátíme peníze zpět na Váš účet.

Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději však do 30 dnů od přijetí reklamace. Vrácené zboží musí být v nepoužitém stavu.