Domů
Uživatel

Handmade

handmade
handmade

Každý člověk je unikát. Některým záleží především na eleganci a stylu, jiní si potrpí na praktičnosti a minimalismu. Všichni máme jedno společné – hledáme kvalitní a funkční výrobek, který s námi vydrží po dlouhá léta.

Společně s touhou dělat věci jinak, po svém a hlavně vlastníma rukama, vznikají výrobky, které takovou kvalitu mohou zaručit.

Tyto produkty mají čestné místo i v naší nabídce. Stojí za nimi BeWooden – sympatická skupinka mladých lidí z Česka.

Jedinečnost značky spočívá ve vášni pro krásu přírody. Především její dřevnaté části, která pochází z nadbytečné produkce lokálních řezbářství a z certifikovaných a udržitelných exotických plantáží.

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší brože, manžetové knoflíčky, šle, peněženkybatohy,motýlky a zápisníky, které odvypráví váš příběh.

Správná cesta je ta nejnáročnější

Vše začíná u výběru nejvhodnějšího materiálu. Čím pečlivější je výběr, tím bude výsledná podoba výrobku kvalitnější i originálnější. Dřevo putuje do stolárny, kde jeho potenciál rozvíjí láska k řemeslu a tradice předávaná z generace na generaci. 

Neopracovaný, nadbytečný materiál tady šikovné ruce přemění v módní doplňky. Využívají výrobní postupy, které by stroje nezvládly. Jedná se o zdlouhavý proces, který dokáže zaručit pečlivé zpracování a kvalitu. 

Při tvorbě nových výrobků si Bewooden cestu nezkracuje a vždy vybírá tu nejnáročnější cestu. Každý díl se musí ručně tvarovat, vybrušovat a následně leštit do výsledné podoby tak, aby všechny mohly být kvalitním originálem, za který se mohou zaručit.

handmade
handmade

Každé ruce, které na výrobku pracují, do něj mohou vložit část svého příběhu, zkušeností, řemesla a především radosti z práce.

Tento proces nelze nikterak urychlit a vyžaduje neustálou přesnost a pozornost. Ať se brousí dřevo, přišívá látka či kůže nebo se vsazují vyleštěná dřeva do stříbrných knoflíčků. Je zde vždy zapotřebí člověk, který tuto činnost vykoná.

Jedině tak mohou vznikat výrobky, které svého nositele budou těšit po dlouhá léta.

Prototyp ručně vyráběného výrobku často putuje do rukou někoho z týmu, kdo jej několik měsíců testuje a podrobuje co největší zátěži každodenního života. Díky tomu je možné vychytat všechny mouchy a dodat vám perfektní a osvědčený produkt.

Cíl, který si kladou lidé vyrábějící vlastníma rukama, je začít sdružovat řemeslníky ze všech možných oborů, ukázat lidem krásu a kvalitu přírodních materiálů a především oživit jedinečné české řemeslo, které zde vždy bylo a věříme, že bude.

handmade

A tak vzniká práce, na kterou si může výrobce dovolit doživotní záruku.

Proč investovat? Protože produkty vyráběné lidským úsilím jsou vyráběné srdcem. Díky nim lidé udržují naživu krásu řemesel, vytváří něco smysluplného vlastníma rukama a společně můžeme pečovat o spokojené zákazníky, kteří se mohou stát přáteli.


Klikněte níže a objevte všechny ručně vyráběné produkty.

Pozor,

bohužel si náš nový systém nepamatuje
tvé staré heslo, ale nezoufej!

Nové heslo ti dorazí v informačním e-mailu.