×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Musíš zadat jméno
Musíš zadat příjmení
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Musíš zadat e-mailovou adresu
This email is already registered!
Detekován robot, účet nevytvořen.
Musíš zadat heslo
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Musíš souhlasit s obchodními podmínkami
Špatně zadaný email nebo heslo

O nás

O nás

Wayfarer (výslovnost [Wejferer]) je český internetový obchod sídlící v Havířově, který nabízí pánskou módu určenou pro různé typy osobností. Ať už se tedy jedná o mladého studenta nebo progresivního manažera, každý si v tomto módním e-shopu přijde na své. Do své nabídky se Wayfarer snaží vybírat značky, které designem a kvalitou lehce vybočují z řad běžného módního průmyslu. Bývají to především značky, které nenabízí jiné konkurenční módní e-shopy

Prvopočátky

Založení tohoto e-shopu sahá do roku 2009. V této době se Wayfarer snažil na trhu prosadit prostřednictvím pestré nabídky slunečních brýlí. Boom tohoto produktu byl natolik velký, že si mohl e-shop postupem času dovolit rozšiřovat svoji nabídku například o pánské oblečení a doplňky především streetového zaměření, a také o dámskou módu, která byla určena zejména pro mladé a dospívající dívky/ženy.

Značky

Nejrozšířenějším sortimentem na tomto e-shopu je oblečení a doplňky výše zmiňované polské značky, která se ubírá směrem dostupných kousků pro různé příležitosti. Naleznete zde pestrou škálu produktů od mikin, kalhot, bund po saka nebo kabáty.

Výdejny

Jednou ze zajímavostí je, že již ze začátku podnikání, tedy od roku 2009, firma disponovala možností osobního odběru v jejich sídle. Nebylo tak divu, že v roce 2017, kdy se sídlo firmy přestěhovalo do zcela nových a větších prostor, vznikla také první samostatná výdejna. K ní se postupem času přidávaly další výdejní místa ve větších městech. Právě díky tomuto rozvoji můžete k dnešnímu dni naleznout výdejny Wayfarer v Havířově, Praze nebo třeba také v Lublani na Slovinsku.

Pánská módní značka, která vznikla v roce 2018, se vymezuje se vůči "fast fashion" a vytváří nabídku módních outfitů, které v sobě snoubí tradiční kousky pánského šatníku s originálními doplňky. Ke svým zákazníkům si hledá cestu nekonvenčním přístupem k módě.

Zapana hledá své výrobce/dodavatele na území EU a soustředí se především na rodinné firmy, které dodržují tradiční postupy výroby s ohledem na etiku podnikání. Zapana nabízí komfort v podobě pečlivě vybraného sortimentu, který se dá jednoduše kombinovat a působí elegantně.

Dále e-shop nabízí produkty firem jako jsou například Just Rhyse, Many Mornings, Dangerous DNGRS, VASKY a jiné.

Expanze do dalších zemí

Již na konci roku 2010 přišel tento módní e-shop s myšlenkou rozšířit svou nabídku také do jiných zemí. Jako jednu z prvních zahraničních zemí si firma vybrala Slovensko. Po této expanzi následovala menší časová odmlka. V roce 2015 se do rodiny Wayfarer připojilo Slovinsko a hned po něm v závětří následovalo Chorvatsko. V září roku 2016 se mohl tento e-shop pyšnit již čtvrtým státem a to Maďarskem. Jako poslední se do rodiny tohto internetového obchodu připojilo Rumunsko, a to přesněji v říjnu roku 2017. Vizí tohoto obchodu je expanze také do dalších států Evropské unie.

Charitativní činnosti

Od roku 2017 Wayfarer úzce spolupracuje s obecně prospěšnou organizací Moment, která prostřednictvím provozování sítě dobročinných obchodů pod názvem MOMENT charity shops finančně podporuje další neziskové organizace.

Pozor,

bohužel si náš nový systém nepamatuje
tvé staré heslo, ale nezoufej!

Nové heslo ti dorazí v informačním e-mailu.