Domů

O nás

Proč  Wayfarer?

Máte dost přeplněných e-shopů, fejkových slev a drahých značek? 

Pak jste tady správně. Protože my na Wayfarer pilujeme ucelenou smart nabídku pánské konfekce za férové ceny.

Pro značky, které jsou ochotny platit za reklamní prostor, nemáme místo. Vybíráme pouze ty, které vám přinesou užitečnou přidanou hodnotu.

Hlídáme si, ať je u nás všeho tak akorát a výběr skládáme jednoduše, abyste snadno našli přesně to, co hledáte.

Utrácíte spoustu peněz za oblečení, a přesto pořád nemáte co na sebe? 

Nabídku jsme postavili na principech libové skříně, kterou vám tímto otevíráme. Obsahuje základní prvky, které můžete všestranně kombinovat. S minimálním úsilím tak vytvoříte outfity, díky kterým uspějete v důležitých životních situacích, ať je to pracovní pohovor, svatba a nebo první rande.

Zkušební kabinka ve vašem obýváku?

Ušetříme vám čas a energii od přeplněných nákupních center, stísněných zkušebních kabinek a neochotné, na radu skoupé, prodejní asistentky. Vyberte cokoliv, objednejte a zřiďte si převlíkací kabinku u vás doma. Když vám něco nesedne, zboží jednoduše a rychle vyměníme. Podívejte se jak funguje náš proces výměny.

Komunita Wayfarer

Přinášíme vám jistotu, že se na nás můžete spolehnout, ať jste na své cestě životem kdekoliv. Proto jsme vytvořili unikátní partnerský program s benefity, kterými vám ještě více ulehčíme. Zaregistrujte se před první objednávkou a můžete okamžitě čerpat svou výhodnou slevu a přepravní služby zdarma.

Vydejte se s námi cestou módy, rádi vás provedeme.

Naše hodnoty

Nadčasovost

Stálou nabídkou základních kousků vycházíme z tradičního pánského šatníku. Díky chytré kombinaci s módními doplňky a stylingem je proměníme v nadčasové outfity, které osloví moderní muže napříč všemi generacemi.

Tým

Jsme nadšený a motivovaný TÝM a svou práci děláme s láskou k lidem i módě. Navzájem se respektujeme, oceňujeme, jsme féroví, důvěřujeme si a táhneme za jeden provaz. Máme smysl pro humor a často spolu trávíme čas jinde než v práci. To nám dává vhled na dopad našeho úsilí jak na celý tým, tak na vás.

Důvěra

Nabízíme férový produkt za férovou cenu. A stejně, jak pečlivě vybíráme produkty, tak se staráme i o vás. Vztahy jsou pro nás opravdu důležité. Aktivně řešíme případné problémy, navrhujeme možnosti řešení. Klíčem je důvěra, kterou se snažíme budovat vstřícností, péčí, partnerským programem a vytvářenou hodnotou. Spolehněte se na naši dlouhodobou oporu. Ukážeme vám modní kousky a vy si už jen vyberete, které vás zaujaly.

Pozor,

bohužel si náš nový systém nepamatuje
tvé staré heslo, ale nezoufej!

Nové heslo ti dorazí v informačním e-mailu.