Domů
Uživatel
0
V košíku nejsou žádné položky.

0


O nás

My

-------

Příběh začal ještě dávno předtím, než jsme si začali říkat Wayfarer.

Zavání lehce historkou u stolu v hospodě, jak jsme tenkrát ventilovali své nadšení pro obchodování na pláži v Chorvatsku s přenosnými pulty zavěšenými na ramenou. Zákazníci naše nadšení sdíleli. Policejní hlídka ovšem ne.

Nevzdali jsme se. Jen jsme na to už nešli od moře, ale takzvaně od lesa.

Psal se rok 2008, kdy jsme založili obchod Wayfarer v Moravskoslezském kraji poblíž českých Beskyd. 

-------

Naše cesta

-------

Vehementně jsme začali prošlapávat cestičky, kterými bychom mohli dostat trendy, pohodlné a hezké věci ke svým novým hrdým majitelům.

Jelikož byl náš tým veskrze prolezlý testosteronem, zaměřili jsme se na pánskou módu. Rychle nám ale došlo, že něžný element je potřeba v životě, stejně jako v obchodě. Proto jsme rozšířili sortiment o dámské oblečení a doplňky.

V momentě, kdy kancelářemi bublalo: "Rozjetý vlak nezastavíš!", přišla svízel jejíž jméno nesmíme vyslovit. Tato věc z roku 2019 je poměrně čerstvá a my z boje sice vyšli s několika bolestivými šrámy, ale za to odhodlanější uspokojit rozmanité touhy našich zákazníků.

Těší nás šťastné tváře obalené oblečením a doplňky z našich regálů. Když vidíme, že jsou to zrovna naše věci, které lidem dělají radost, jsme nadšení ještě více, než tenktát na útěku v Chorvatsku.

Děkujeme, že jste s námi a velice si vás vážíme. 

Váš Jarek za srdce Wayfarer
a jeho nejlepší tým Vít, Adam, Kamil, Michal, Verča, Maruška, Nicol, Kristýna, Zuzka, Terka, Petr, Verča, Bety, Monika, Natálie a Gabka. 

-------

Pozor,

bohužel si náš nový systém nepamatuje
tvé staré heslo, ale nezoufej!

Nové heslo ti dorazí v informačním e-mailu.