Domů
Uživatel

Zapana Pánský kožený opasek Satyr tmavě hnědý Zapana Pánský kožený opasek Satyr tmavě hnědý Zapana Pánský kožený opasek Satyr tmavě hnědý
Zapana Pánský kožený opasek Satyr tmavě hnědý

Zapana Pánský kožený opasek Satyr tmavě hnědý 115 cm

Special Price: 299 Kč

Běžná cena: 799 Kč

Základní informace
  • Doba dodání : uvedena při výběru varianty produktu
  • SKU : 72591
  • Kategorie : Pánský opasek s klasickou sponou
  • Příležitost : Business, Plesy, Taneční, Zkoušky
  • Přezka : klasická přezka
  • Jak správně nosit opasek? : Opasek by měl být zapnutý na třetí dírku. Díky tomu nebude příliš přečnívat. Také by měl být zastrčen za prvním poutkem.
  • Jak zkrátit opasek? : Naše opasky jdou jednoduše zkracovat. Pokud neznáte správnou délku, objednejte opasek v největší délce. Následně sejměte z opasku sponu. K tomuto účelu je na každé sponě umístěn zaklápěcí systém, který otevřete zvednutím záklopky se zoubky. Pásek si ostrým nožem nebo nůžkami zkrátíte na požadovanou délku ze strany kde byla uchycena spona a to tak, aby změřený obvod pasu vycházel od vnitřní hrany spony po 3 dírku od kraje pásku. Nakonec zpět nasadíme sponu a zavřeme zaklápěcí systém se zoubky.
  • Značka : Zapana
  • Materiál : 100% pravá kůže
Popis produktu
Pánský kožený opasek s přezkou. Utáhnout opasek je potřeba když se šetří nebo když padají kalhoty. S naším opaskem zvládnete vše a ještě vám to bude slušet. Je vyroben z kůže a tak je opravdu kvalitní a elegantní. Vydrží po mnoho sezón. Šířka opasku je 3,5 cm. Opasky Zapana jsou vyráběny s maximální pečlivostí a důrazem na použité materiály. Spony opasku jsou vyrobeny z kvalitní kovové slitiny, která je navíc leštěná, což dodává sponám krásný vzhled s metalickými odlesky. Kožená část opasku je vyrobena z lícové kůže, jedná se o velmi kvalitní svrchní část kůže, která je broušená a lakovaná do požadovaných odstínů. Díky kvalitě použitých materiálů jsou opasky Zapana velmi odolné - stálobarevné, nelámou se v ohybech a odolají náporu každodenního nošení po mnoho sezón.
Tabulka velikostí
 
 

 
A 2,9
Doba dodání

Konkrétní doba doručení je uvedena při výběru varianty produktu.

Osobní odběr Dodání na adresu
Cena
dopravy
od 59 Kč ?ČP Balík na poštu - 95 Kč
ČP Balíkovna - 59 Kč
Zásilkovna - 69 Kč
od 99 Kč ?GLS - 99 Kč
ČP Balík do ruky – 99 Kč

výměna a vrácení zboží do 30 dní
sleva na nákup za registraci

Pozor,

bohužel si náš nový systém nepamatuje
tvé staré heslo, ale nezoufej!

Nové heslo ti dorazí v informačním e-mailu.