×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Musíš zadat jméno
Musíš zadat příjmení
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Musíš zadat e-mailovou adresu
This email is already registered!
Detekován robot, účet nevytvořen.
Musíš zadat heslo
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Musíš souhlasit s obchodními podmínkami
Špatně zadaný email nebo heslo

Značky

Zapana

Pánská módní značka, která vznikla v roce 2018. Vymezuje se vůči "fast fashion" a vytváří nabídku módních outfitů, které v sobě snoubí tradiční kousky mužského šatníku s originálními doplňky. Hledá si cestu ke svým zákazníkům nekonvenčním přístupem k módě a je vhodná pro muže, kteří se chtějí oblékat nadčasově a elegantně, ale zároveň nesvázaně a neotřele a cítit se pohodlně.

Zapana hledá své výrobce/dodavatele na území EU a jedná se o rodinné firmy, které dodržují tradiční postupy výroby s ohledem na etiku podnikání. Zapana nabízí komfort v podobě pečlivě vybraného sortimentu, který se dá jednoduše kombinovat a působí nadčasově a elegantně.

Ombre

Jejich příběh začal v roce 2008 v mysli pěti módních nadšenců z Polska. Už od začátku usilují o to, aby se každý muž cítil výjimečně, proto přišli s myšlenkou na elegantní, praktickou a kvalitní módu. A tak začaly vznikat nejikoničtější produkty, které máte právě možnost získat v naší nabídce. 

Ceníme si je obzvláště za jejich jedinečnost, která spočívá především v kvalitních materiálech. Zaměřují se na detail a rozmanitý design. Díky tomu mohli v průběhu let zůstat věrní svým zásadám a hodnotám.

Do nabídky tradičních oděvů a doplňků promítají jejich designéři aktuální trendy. Jejich kombinací tak unikátně vyjádříte svou osobnost.

Oblečou vás ke každé situaci všedně nevšedního života. Jejich typickým znakem je slim fit střih, který skvěle podtrhuje přednosti atletických typů postav. Nechte se inspirovat, bavte se, kombinujte a propojujte.

BeWooden

Jedinečnost značky spočívá ve vášni pro krásu přírody. Především její dřevnaté části, která pochází z nadbytečné produkce lokálních řezbářství a z certifikovaných a udržitelných exotických plantáží. Sympatická skupinka mladých lidí z Česka si zakládá na ruční výrobě originálních pánských i dámských doplňků ze dřeva. S velkou dávkou trpělivosti, píle a pozornosti kouzlí pod svýma rukama unikátní a jedinečné detaily, kterými můžete obohatit svůj outfit, nebo vykouzlit úsměv na tváři svým blízkým.

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší brože, šle, peněženky, batohy, kravaty, pásky, ozdoby do klopy a zápisníky, které odvypráví váš příběh.

Piazza Italia

Itálie je už od pradávna centrem módy a společnost Piazza Italia promítá italský temperament i do svých produktů. Vše, co z jejich dílny vyjde na světlo světa, je odvážné a stylové.

Muže i ženy obléká od roku 1993. A během několika posledních let, díky iniciativě tří mladých podnikatelů s hlubokým porozuměním a vizí, se Piazza Italia stala jednou z předních společností v oblasti módního oblečení za dostupné ceny. Piazza tak má dnes širokou síť obchodů a sídlí hlavně na hlavních italských náměstích. Odtud také pochází název, protože v italském jazyce se náměstí řekne Piazza. 

Vybrali jsme pro vás nejlepší oděvy ze sekce pánské módy. Jejich kvalitou a širokým výběrem různých designů za dostupné ceny právě obohatíme i váš šatník. 

Pro Piazza Italia je móda umění, staňte se umělcem a vytvořte si svůj styl.

Urban Classics

Posláním partičky módních specialistů z Německa je obléct muže vysoce kvalitním oblečením ve streetwear stylu. Svět svými neotřelými a zároveň univerzálními kousky obohacují od roku 2005. 

Všechny jejich kolekce jdou ruku v ruce s aktuálními trendy módního průmyslu. Záleží jim na originalitě a pohodlí, takže si můžete být jisti, že s oblečením značky Urban Classics budete ve správných rukou.

Vybrali jsme si je pro jejich práci s nevšedními materiály, ze kterých dokáží ušít unikátní kousky. V nabídce tak můžete najít například semišové bundy, prošívané větrovky, nebo džínové bombery s límcem.

Rozsáhlá nabídka vám poskytne spoustu příležitostí a sami zjistíte, že vás oblečení značky Urban Classics nikdy nezklame.

Duo Men

Od roku 2012 přichází z centra obuvnické tradice v Polském městě Kalwaria Zebrzydowska svěží vítr pro naše nohy. Stejně, jako všichni zkušení ševci, i Duo Men tam našli zázemí pro svou tvorbu starého krásného řemesla v moderním pojetí. Jejich boty odpovídají současným módním trendům a zároveň kráčí společně s nepsanými požadavky na obutí ke společenským událostem. 

Díky preciznímu zpracování a široké nabídce stylů jsme naši nabídku obohatili právě o kvalitní kožené oxfordky, mokasíny, loafery, společenské boty a také boty s derbou. Ať už tedy v botách Duo Men vyrazíte do města, na ples, nebo svatbu, s výběrem této obuvnické kožedílny neuděláte botu.

Vsaďte na dvojici designérů pro pánskou obuv a těšte se z mnoha událostí a zážitků, které spolu s koženými botami navštívíte.

Many Mornings

Součástí páru a přitom každá jiná - tím se vyznačují ponožky značky Many Mornings. Některé jsou pořádně bláznivé, některé méně, ovšem zaručeně Vám okoření šatník a stanete se centrem pozornosti. Značka byla založena Adrianem Morawiakem a Maciejem Butowkim v polském městě Aleksandrów Łódzki. Pokračují v rodinné tradici, kdy firma Adrianových rodičů vyráběla ponožky již 25 let. Stále vymýšlejí nové nápadité vzory a z každého nákupu věnují 5 % na charitu a lidem v nouzi.

Pozor,

bohužel si náš nový systém nepamatuje
tvé staré heslo, ale nezoufej!

Nové heslo ti dorazí v informačním e-mailu.