×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Musíš zadat jméno
Musíš zadat příjmení
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Musíš zadat e-mailovou adresu
This email is already registered!
Detekován robot, účet nevytvořen.
Musíš zadat heslo
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Musíš souhlasit s obchodními podmínkami
Špatně zadaný email nebo heslo

Značky

Zapana

Pánská módní značka, která vznikla v roce 2018. Vymezuje se vůči "fast fashion" a vytváří nabídku módních outfitů, které v sobě snoubí tradiční kousky mužského šatníku s originálními doplňky. Hledá si cestu ke svým zákazníkům nekonvenčním přístupem k módě a je vhodná pro muže, kteří se chtějí oblékat nadčasově a elegantně, ale zároveň nesvázaně a neotřele a cítit se pohodlně.

Zapana hledá své výrobce/dodavatele na území EU a jedná se o rodinné firmy, které dodržují tradiční postupy výroby s ohledem na etiku podnikání. Zapana nabízí komfort v podobě pečlivě vybraného sortimentu, který se dá jednoduše kombinovat a působí nadčasově a elegantně.

Ombre

“když z obchodní spolupráce vznikne přátelství” 

Ombre Clothing je polskou módní značkou, která byla založena v roce 2008 pěti polskými fashion nadšenci. Začínali jako maloobchodníci s nabídkou pánské i dámské konfekce. Postupem času se však značka vyvíjela a rozrůstala se. Ombre se tak rozhodlo, že zcela odstřihne dámskou sekci a začne se naplno věnovat pánské nadčasové módě. Právě v tomto období začaly vznikat nejikoničtější produkty, které seženete dodnes v jejich/naší nabídce. Tato stylová pánská značka je jedním z hlavním pilířů našeho e-shopu. Jedinečnost, která spočívá především v kvalitních materiálech a rozmanitosti vzorů, nebo barev doplňuje moderní autentický vzhled. Každý návštěvník si tak díky originální módě této značky přijde na své. Ombre se podařilo obsadit skoro všechny kategorie v naší nabídce. Od mikin, jogger kalhot a bund po pánské blejzry nebo kabáty.

Pokud jste jedním z těch, kteří si potrpí na dokonale padnoucím saku, ale touží také po pohodlném kousku za skvělou cenu ,pak bude právě tato značka trefou do černého! Dalším z velmi typických aspektů je slim fit střih, který skvěle podtrhuje přednosti všech typů postav. Jestliže se tedy chystáte do města, na pracovní schůzku, do divadla nebo ke zkoušce, Ombre by mělo být vaši jasnou volbou!

Many Mornings

Součástí páru a přitom každá jiná - tím se vyznačují ponožky značky Many Mornings. Některé jsou pořádně bláznivé, některé méně, ovšem zaručeně Vám okoření šatník a stanete se centrem pozornosti. Značka byla založena Adrianem Morawiakem a Maciejem Butowkim v polském městě Aleksandrów Łódzki. Pokračují v rodinné tradici, kdy firma Adrianových rodičů vyráběla ponožky již 25 let. Stále vymýšlejí nové nápadité vzory a z každého nákupu věnují 5 % na charitu a lidem v nouzi.

Vasky

Česká značka bot pocházející ze Zlína založena v roce 2016 tehdy osmnáctiletým Václavem Staňkem, který se o kvalitní obuv začal zajímat již na střední škole. "Vasky v srdci i na nohách" - to je jejich motto. Jednoduché a ostré linie, minimalistický vzhled a neokoukané barevné kombinace. Vlastnosti bot Vasky obvzlášť oceňují ti, kteří cestují krajem, ale třeba i po celém světě. Do Vasek při výrobě vkládají svou vlastní touhu po objevování a cestováním, a tak se i ony (boty) chtějí podívat do celého světa. Věří, že vám budou společníkem při dobrodružstvích a zážitcích, ať už se vydáte kamkoliv. Sní, že jednou Vasky projdou opravdu celý svět. Na svých stránkách zveřejňují fotografie nositelů Vasek z jejich cest po různých koutech Evropy (světa).

Just Rhyse

Bavit se a užívat si život naplno – to je motto Just Rhyse. Tato značka byla založena v roce 2016 jedním z největších street a hip-hopových eshopů DefShop v Berlíně. Kousky Just Rhyse jsou velmi pesté a pojí zdánlivě nespojitelné. Značka se prezentuje jako otevřená novým lidem i kulturám a využívá k tomu každou příležitost.

Dangerous DNGRS

Značka Dangerous DNGRS byla založena v roce 2016 jedním z největších street a hip-hopovým eshopem DefShop v Berlíně. Jejím cílem je vzpoura. Nenásilnou, ale jasnou formou bez kompromisů se snaží vyjádřitsvůj postoj k životu – chtějí vyvolat v nositeli reakci, vzpouru a zamyšlení se nad kritickými otázkami.Značka je ráda provokativní a staví se proti politickému, kulturnímu i mediálnímu proudu. Důležitá je pro ni individualita, dominantními barvami jsou černá, červená a olivová. Značka Dangerous DNGRS je úzcepropojena s německou hiphopovou scénou. Podporuje mladé talenty i osvědčené hudebníky, přináší aktuality a podporuje koncerty a turné.

Pozor,

bohužel si náš nový systém nepamatuje
tvé staré heslo, ale nezoufej!

Nové heslo ti dorazí v informačním e-mailu.