Domů
Uživatel

Značky

Zapana

Pánská módní značka, která vznikla v roce 2018. Vymezuje se vůči "fast fashion" a vytváří nabídku módních outfitů, které v sobě snoubí tradiční kousky mužského šatníku s originálními doplňky. Hledá si cestu ke svým zákazníkům nekonvenčním přístupem k módě a je vhodná pro muže, kteří se chtějí oblékat nadčasově a elegantně, ale zároveň nesvázaně a neotřele a cítit se pohodlně.

Zapana hledá své výrobce/dodavatele na území EU a jedná se o rodinné firmy, které dodržují tradiční postupy výroby s ohledem na etiku podnikání. Zapana nabízí komfort v podobě pečlivě vybraného sortimentu, který se dá jednoduše kombinovat a působí nadčasově a elegantně.

Ombre

Jejich příběh začal v roce 2008 v mysli pěti módních nadšenců z Polska. Už od začátku usilují o to, aby se každý muž cítil výjimečně, proto přišli s myšlenkou na elegantní, praktickou a kvalitní módu. A tak začaly vznikat nejikoničtější produkty, které máte právě možnost získat v naší nabídce. 

Ceníme si je obzvláště za jejich jedinečnost, která spočívá především v kvalitních materiálech. Zaměřují se na detail a rozmanitý design. Díky tomu mohli v průběhu let zůstat věrní svým zásadám a hodnotám.

Do nabídky tradičních oděvů a doplňků promítají jejich designéři aktuální trendy. Jejich kombinací tak unikátně vyjádříte svou osobnost.

Oblečou vás ke každé situaci všedně nevšedního života. Jejich typickým znakem je slim fit střih, který skvěle podtrhuje přednosti atletických typů postav. Nechte se inspirovat, bavte se, kombinujte a propojujte.

BeWooden

Jedinečnost značky spočívá ve vášni pro krásu přírody. Především její dřevnaté části, která pochází z nadbytečné produkce lokálních řezbářství a z certifikovaných a udržitelných exotických plantáží. Sympatická skupinka mladých lidí z Česka si zakládá na ruční výrobě originálních pánských i dámských doplňků ze dřeva. S velkou dávkou trpělivosti, píle a pozornosti kouzlí pod svýma rukama unikátní a jedinečné detaily, kterými můžete obohatit svůj outfit, nebo vykouzlit úsměv na tváři svým blízkým.

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší brože, šle, peněženky, batohy, kravaty, pásky, ozdoby do klopy a zápisníky, které odvypráví váš příběh.

VeyRey

Pokud hledáte originální brýle, tak je najdete právě pod značkou VeyRey. Zakládá si na kvalitě, detailech a zároveň na dostupnosti.

Pod taktovkou VeyRey najdete kolekci brýlí proti modrému světlu, premium kvality i basic modely za dostupné ceny. VeyRey kopíruje nejnovější trendy a zároveň nezapomíná na oblíbené léty prověřené tvary. Potěší jak pánské, tak i dámské oči. Luxusní povahy i ty sportovnější.

Samosebou sluneční brýle obsahují všechny certifikáty kvality, takže si můžete být jistí, že svěříte svůj zrak do těch nejlepších rukou.

Omrkněte celou nabídku a přesvědčte se sami. Stylové modely a dokonalé doplňky pro každý den už na vás čekají!

VUCH

Mladá módní česká značka vznikla v roce 2015 na popud dvou kamarádů, kteří vytváří nevšední módu.

Do vašich šatníků tak přináší nevšední módní kousky plné barev a radosti. Kvalita je i pro tuto značku opravdu důležitá a neustále se snaží pracovat na tom, aby se zdokonalovali ve všech směrech.

Od počátků rozšířil portfólio na několik stabilních kategorií, mezi které patří především dámské peněženky, kabelky, hodinky, batohy a šperky. Mnohé z jejich nejlepších produktů najdete i na našem e-shopu.

Woox

Richard Woox a jeho parta navrhuje a vyrábí oblečení a doplňky z kvalitních materiálů, které poskytuje jesenická domovina.

Nejdříve začali s vybavením pro otroky prašanu. Snowboardové vybavení postupně rozšířili o bundy, čepice, rukavice, svetry i tašky.

S touhle značkou si můžete být jisti. Je stylová a především česká. Věřte, že s wooxním obečením váš život už nikdy nebude jako dřív. Bude mnohem lepší.

Dstreet

Móda má mnoho jmen. Naštěstí už nějakou dobu můžeme být v oblékání svobodní. Díky ní se můžeme vyjádřit. Často se oblékáme podle nálady a individuálně. Přesně taková je polská značka Dstreet.

Nabízí módu pro muže i pro ženy napříč celým šatníkem. Vybrali jsme pro vás ty nejprodávanější produkty, ve kterých možná najdete zalíbeí i vy.

Pozor,

bohužel si náš nový systém nepamatuje
tvé staré heslo, ale nezoufej!

Nové heslo ti dorazí v informačním e-mailu.