Oblečení na rande

Jak se obléct na
valentýnské rande?

Jak zapůsobit?

Do karet vám hrají výsledky výzkumů, které prokázaly, že lidé mají sklon vkusně oblečeným lidem, přisuzovat pozitivnější vlastnosti a vstřícnější hodnocení, než jaké by od nich získali lidé neupravení a ledabylí. A vy, jako chlap, který umí chytit příležitost za pačesy, toho určitě využijete

5 tipů outfitů, kterými uděláte dojem na ženu

+ bonus na závěr

Kam půjdete na rande?

Romantická večeře

Zůstaňte nohama na zemi a neberte si oblek. Partnerka také určitě nepřijde ve večerní róbě. Zbytečně ji neuvádějte do rozpaků, raději vyzkoušejte nonšalantní chinos kalhoty. Jsou dostatečně pohodlné a zároveň elegantní. Doplňte je bílou košilí, tak dáte najevo, že vám na společně stráveném večeru záleží. Dokonalou tečkou tohoto outfitu je kvalitní obuv. Například zdobené boty s derbou, barevně sladěné k opasku a kabátu.

Přednáška, muzeum, kino

Nechte za váš intelekt mluvit oblečení, a přednes významných děl druhé poloviny 16. století si nechte na nikdy jindy. Naslouchající ticho, přímý postoj, jistý pohled do očí a to správné oblečení připíše do vaší tabulky body k dobru. Vyzkoušejte sofistikovanou kombinaci černých riflí, černého roláku a čirých dřevěných brýlí, protože tohle vám vážně bude slušet.

Na kávu do města

Lidé často přizpůsobují svůj oděv tomu, s kým budou. Samozřejmě záleží na tom, jestli je dívka závodnicí extrémních překážkových závodů, houslistka z filharmonie, nebo pohodová milovnice knih a kávy. Důležité je zůstat sám sebou. Proto se oblečte spíše neutrálně, ať do vás může dívka promítnout jakýkoliv ideál a přesto neztratíte svou osobitost. Nenápadným, o to ale zajímavějším prvkem pro může být stejná barva svetru a čepice. Například bordó barva je letos na přelomu zimy a jara opravdu oblíbená.

Sport venku

Kolečkové brusle a jiné pojistky kdyby stála řeč, vyžadují oděv, ve kterém se budete cítit pohodlně. Ideální volbou jsou tedy stylové tepláky, nebo jogger kalhoty. Budete mít dostatek prostoru pro sebe a nic nebude odvádět soustředěnou pozornost od vaší partnerky. K takovým kalhotám se nejlépe hodí vzdušná vesta z hřejivých materiálů.

Procházka parkem

Po procházce vaší endorfiny nabité polovičce pěkně vyhládne. Proto myslete i na oblečení, které schováte pod bundou.

Zachovejte si lehce sportovní vizáž a okořeňte ledabylou elegancí. Budete o krok napřed a připraven na vše, co přijde. Vsadit můžete na praktické džíny, šedou mikinu a originální tričko. Nebojte se ukázat, že máte pod čepicí.

Bonus na závěr

Co ženy na rande nesnáší a muži si naopak myslí, že to milují

Udělali jsme interní anketu dívek a žen v našem týmu, jací jsou největší zabijáci dalšího rande. Jestli si je vezmete k srdci je pouze na vás. 

Za prvé se jednohlasně shodly, že čistota oděvu, bot i těla je základní předpoklad pro zahájení rozhovoru. Dále budeme pokračovat pouze v odrážkách:

- nevhodný outfit (vánoční svetr v divadle)

- batoh (pokud nejdete na túru, nechte ho doma)

- havajské košile, extravagance a jiné lahůdky

- výrazné loga

- příliš romantických gest

- nedostatek romantických gest

- egoistický alfa samec

- arogance k obsluze

- dýško nula

- špína za nehty

- intenzivní kouření

- příliš mnoho voňavky

- přijít pozdě

- moc mluvit

- nemluvit vůbec

- narušování osobního prostoru

- hej ty roštěnko odkaď vlastně seš

Věříme ale, že velmi dobře a intuitivně převezmete situaci do svých rukou, zvolíte vhodná slova, chování i oblečení.

Pozor,

bohužel si náš nový systém nepamatuje
tvé staré heslo, ale nezoufej!

Nové heslo ti dorazí v informačním e-mailu.