×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Musíš zadat jméno
Musíš zadat příjmení
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Musíš zadat e-mailovou adresu
This email is already registered!
Detekován robot, účet nevytvořen.
Musíš zadat heslo
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Musíš souhlasit s obchodními podmínkami
Špatně zadaný email nebo heslo

Věrnostní program Wayfarer.cz

REGISTRUJ SE HNED

CHCEŠ ZÍSKAT TRVALÉ SLEVY NA WAYFARER.CZ?

Registrace, to není jen pravidelná dávka newsletterů, je to taky doživotní sleva! Každý nový registrovaný zákazník automaticky získává nárok na slevu a v závislosti na výši jeho nákupů se sleva zvyšuje. Všechny nákupy na našem e-shopu totiž evidujeme a sčítáme. Čím více nakoupíš, tím větší slevu máš. Naše věrné zákazníky dělíme do několika skupin.

A CO TAKHLE DOPRAVU ZDARMA?

Jak docílit poštovného zadarmo? Jednoduše! Stačí se zaregistrovat a učinit přes svůj účet objednávky v celkové hodnotě 3000 Kč. Automaticky si Tě poté náš systém přiřadí k bronzovému zákazníkovi, který již dopravu při žádném z dalších nákupů platit nemusí, a navíc budeš mít možnost čerpat slevy, které Ti již nikdo neodpáře! Věrnost u nás se jednoduše vyplácí!

NOVÁČEK

Vítej v rodině Wayfarer! Odteď, jako čerstvě registrovaný zákazník, u nás nakupuješ se slevou 3 % (platí na všechny nezlevněné produkty). Všechny nákupy na našem e-shopu evidujeme a sčítáme. Jakmile součet Tvých objednávek dosáhne částky v hodnotě 3000 Kč, povýšíme Tě na zákazníka bronzového, čímž se Tvá sleva ještě zvýší a navíc přestaneš platit poštovné! 
Utrácení se vyplácí! 

BRONZOVÝ ZÁKAZNÍK

Účet bronzového zákazníka aktivujeme po celkovém nákupu v hodnotě 3000 Kč a při dalších nákupech trvale užívá 5% slevu na všechny nezlevněné produkty a ještě budeš mít dopravu zdarma.

STŘÍBRNÝ ZÁKAZNÍK

Účet stříbrného zákazníka aktivujeme po celkovém nákupu v hodnotě 5000 Kč a při dalších nákupech trvale užívá 7% slevu na všechny nezlevněné produkty a ještě budeš mít dopravu zdarma.

ZLATÝ ZÁKAZNÍK

Účet zlatého zákazníka aktivujeme po celkovém nákupu v hodnotě 10 000 Kč a při dalších nákupech trvale užívá 10% slevu na všechny nezlevněné produkty a ještě budeš mít dopravu zdarma.

PRAVIDLA VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

1. Program je určen pouze pro registrované koncové zákazníky. Registraci koncového zákazníka lze provést při nákupu v našem e-shopu před dokončením objednávky.

2. Pokud chceš využívat výhod věrnostního programu, musíš provádět veškeré objednávky po přihlášení.

3. Aktuální součet všech realizovaných objednávek zjistíš po příhlášení v sekci "Moje objednávky"

4. Vyhrazujeme si právo na jakoukoli změnu pravidel a odměn věrnostního programu.

Registrací získáváš nejen dokonalý přehled o svých objednávkách a informace o chystaných akcích a slevách, ale také možnost nakupovat za velmi výhodné ceny.

Věrnost se vyplácí!

REGISTRUJ SE HNED

Pozor,

bohužel si náš nový systém nepamatuje
tvé staré heslo, ale nezoufej!

Nové heslo ti dorazí v informačním e-mailu.